Pon-Pią : 08:00 – 16:00

ul. Twarda 18

00-105 Warszawa

Masz jakieś pytania ?

(+48) 720 863 863

(+48) 796-311-249

Poproś o wycenę

serwis@taoo.pl

Oferta serwisowa

SERWIS NA ŻĄDANIE

W niedługim czasie od zgłoszenia awarii nasz wykwalifikowany technik serwisu dojedzie do Państwa, aby zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę w możliwie najkrótszym czasie.
Nasz pracownik ma przy sobie niezbędne wyposażenie oraz pakiet podstawowych części. Serwis zawsze odbywa się zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi producenta konkretnego wózka widłowego, a to oznacza, że części zamienne zawsze pochodzą z katalogu tych dopuszczonych i wskazanych przez samego konstruktora.

Nie ma znaczenia, jaki jest rok produkcji ani gdzie doszło do usterki wózka – nasz serwisant dotrze wszędzie i wykona diagnostykę oraz doraźną naprawę na miejscu.

UMOWA FULL-SERVICE

Pełna opieka serwisowa urządzeń Klienta. Dzięki umowie możliwe jest precyzyjne oszacowanie kosztów eksploatacji technicznej wózków. W ramach umowy wykonujemy: okresowe przeglądy techniczne, usuwanie awarii, dostawę oraz montaż części zamiennych. Taka forma umowy szczególnie często wybierana jest przez duże firmy i prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodową skalę. W przypadku takich przedsiębiorstw jakiekolwiek przestoje w działaniu zakładu są niedopuszczalne, więc zarówno sam serwis wózków widłowych jak i ich naprawa czy ewentualna dostawa części zamiennych lub pojazdu zastępczego – powinny wchodzić w skład pełnej opieki serwisowej.

Jeśli chcesz mieć pełną 100% pewność, że wszystkie Twoje potrzeby bieżące, planowane i niezapowiedziane – wynikające z posiadania wózków widłowych w swoim firmowym majątku, skorzystaj z naszej szerokiej oferty full-service.

SERWIS BATERII

Nasza firma oferuje doraźną konserwację i naprawę baterii. Po zdiagnozowaniu jej stanu i rodzaju uszkodzenia, wymianie podlegają uszkodzone ogniwa, separator, łącznik wtyczka, kabel itp., sprawdzana jest gęstość elektrolitu i uzupełniany jest jego poziom.

Serwis baterii na podstawie umowy konserwacyjnej polega na stałej kontroli i dozorze baterii w Państwa flocie, za określoną zryczałtowaną opłatą

BADANIA UDT

Nasi serwisanci posiadają uprawnienia konserwatorów do przeglądów oraz przygotowania wózków widłowych do odbioru, wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zapewniamy też obecność konserwatora w czasie odbioru wózka widłowego przez UDT.

Copyright © 2023. All Right Reserved.

Performed by Mariusz Gajdak.